Domov / Technika a Internet / 4 športové aktivity, ktoré vám spestria jeseň
Dámska nepremokavá bunda - 4F
Dámska nepremokavá bunda - 4F

4 športové aktivity, ktoré vám spestria jeseň

Jeseň so sebou zvyčajne prináša okrem dažďov a ochladenia aj nádhernú žlto-oranžovú prírodu, ktorá tvorí tie najkrajšie scenérie.  My vám prinášame tipy na 4 športové aktivity, vďaka ktorým si túto špeciálnu atmosféru vychutnáte v teple a pohodlí.

Turistika

Zdolávanie kopcov či hôr má na jeseň svoje čaro. Zelené koruny sa zmenia na zlatisté a slnko vám ukazuje cestu dostatočne na to, aby vás nespálilo, no stále poskytuje príjemné teplo.

Napriek tomu je dobré sa na premenlivé jesenné počasie pripraviť. Vo vašom vaku by rozhodne nemala chýbať dámska alebo pánska fleecová mikinaFleecové mikiny  sú vyrobené z odolného a priedušného materiálu, ktorý vám prinesie pohodlie aj na tom najstrmšom kopci.

Pánska fleecová mikina - 4F

Blondýna v tyrkysovej bunde

Nordic walking 

fleecovými mikinami nemôžete nič pokaziť ani pri tomto čoraz populárnejšom športe. Bez ohľadu na vašu kondičku či vek je nordic walking skvelou alternatívou k prechádzkam a turistike.

Keďže sú však vrtochy počasia nepredvídateľné, je možné, že okrem fleecovej mikiny bude potrebovať aj pánsku či dámsku nepremokavú bundu. Tá vás udrží v teple a suchu, kým dorazíte do cieľa alebo sa schováte pod prístreškom.

Beh

Pánska fleecová mikina - 4F

Pánska fleecová mikina – 4F

Aktivita, ktorú môžete vykonávať bez ohľadu na ročné obdobie či počasie. Podobne ako pri turistike by ste však mali mať kvalitné športové oblečenie.

Okrem fleecovej mikiny by mala byť súčasťou vášho športového outfitu aj nepremokavá bunda. Kvalitné nepremokavé bundy tú totiž vybavené hydrofóbnou impregnáciou, ktorá odráža vlhkosť a poskytuje vám komfort aj pri tom najväčšom lejaku.

Cyklistika 

Fleecové mikiny a nepremokavé bundy sú skvelou voľbou aj pri cyklistike. Mikiny vám prinesú vzdušnosť a ochranu pred náporom vetra, kým bunda udrží dažďové kvapky na uzde. V ponuke e-shopu 4F nájdete bohatú ponuku dámskych a pánskych fleecových mikín, ako aj dámskych a pánskych nepremokavých búnd vhodných na akýkoľvek jesenný šport.

Nech si už do svojho jesenného outfitu vyberiete čokoľvek, nezabúdajte, že najdôležitejšie je si šport v prírode naplno užiť.