Domov / Technika a Internet / Aplikácie, ktoré by nemali chýbať vo vašom tablete
Young woman using digital tablet at cafe

Aplikácie, ktoré by nemali chýbať vo vašom tablete

Tablet. Ide o zariadenie, ktoré má v dnešnej dobe už množstvo ľudí. Dá sa povedať, že ide o akúsi náhradu notebooku a v niektorých prípadoch i mobilu, pričom jeho veľkosť je o niečo menšia ako notebook, ale väčšia ako samotný mobilný telefón. Pokiaľ máte tablet aj vy, nezabudnite si „stiahnuť“, resp. kúpiť niektoré aplikácie, ktoré určite využijete!

Internetový prehliadač

Internetový prehliadač nemusí byť len ten klasický ako je Google Chrome či Mozilla. Javelin Browser ponúka množstvo zaujímavých funkcií pre rýchle a pohodlné surfovanie na internete. Využiť môžete i ovládanie gest, režim pre pohodlnejšie čítanie obsahu webových stránok či surfovanie v anonymnom režime. Môžete využiť i blokovanie reklamných bannerov či triediť záložky najčastejšie navštevovaných stránok.

Letenky online

Aplikácia Letuška je ideálna pre všetkých tých, ktorí radi nakupujú letenky na internete. Poskytuje pohodlné vyhľadávanie leteckých spojov po celom svete s možnosťou zobrazenia všetkých detailov konkrétneho leteckého spoja a následne vám táto aplikácia umožní i rezerváciu vášho letu. Je to veľmi praktické, keďže sa môžete denno-denne informovať o aktuálnych spojoch či zistiť si rôzne novinky.

Rýchle odosielanie fotiek

Tablety, ale i mobilné telefóny v dnešnej dobe robia skutočne kvalitné fotky vo veľmi vysokom rozlíšení, čo je pochopiteľne skvelé! Nádherné detaily, žiarivé farby, perfektná ostrosť … No odoslanie takýchto fotiek môže byť nielen veľmi pomalé, ale takmer i nemožné, keďže množstvo serverov neumožňuje zachovanie fotiek v pôvodnej kvalite. Aplikácia Image Shrink vám nielen uľahčí odoslanie fotiek, ale zmenší ich rozlíšenie na niektorú z predvolených veľkostí. Aplikácia však ponúka omnoho viacej funkcií, ktoré určite využijete.

 

FOTO: © djile/ Dollar Photo Club