Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Čo sa mužom na ženách nepáči?

Čo sa mužom na ženách nepáči?

Tentokrát hovoríme o móde a o vychytávkach, ktoré ženy milujú, no chlapi z nich až takí nadšení nie sú. A hoci doma Vám nové, neónovo žlté dámske legíny vychvália až do nebies,  v mužskom kolektíve Vám to potom pekne zrátajú. Áno, muži si vedia zgustnúť na tom, čo nosíme. A čo by sme podľa nich rozhodne nosiť nemali. Čo všetko by nám najradšej vyhádzali zo skríň?

 

Nehrajte sa na chlapov

Doba pokročila a ženy už dávno nie sú tie krehké, slabé stvorenia. Emancipácia, asi ste o tom počuli. Okej, aj keď stále sa nájde veľa chlapov, ktorí majú problém so ženou – šéfkou, čo tolerujú ešte menej je, keď si obliekame oblečenie pôsobiace nežensky. To znamená, žiadne široké nohavice, obleky, košele alebo neforemné oblečenie, v ktorom absolútne nevyniknú ženské krivky. Muži chcú, aby ženy ostali ženami, aj čo sa obliekania týka. Dámy, nahoďte sa radšej do nádhernej kvetovanej tuniky či sexy šiat a ukážte, že byť ženou je úžasné!

 

Strihy à la roky osemdesiate

Ani retro strihy oblečenia sa mužom veľmi nepáčia. Minimálne tým z nich, ktorí sa trochu vyznajú v móde a oceňujú štýlové ženské kúsky, ktoré sadnú ženskej postave. Čo rozhodne nesedí sú rifle s vysokým pásom či celé plavky, ktoré nič neodhalia. Muži nás majú radi trochu viac sexy a provokatívne, čo síce neznamená hneď sa vyzliecť do spodnej bielizne, ale lepšie si dať pozor na to, čo nám pristane a čo až tak nie. Aj kožené dámske prechodné bundy vedia byť sexy, len si k nim stačí doladiť vhodný outfit.

 

Ako pravá blondínka

Všetci, ktorí ste videli film o pravej blondínke, si asi spomínate na dominantné farby tejto vtipnej krásky. Áno, jej šatníku úradovala ružová vo všetkých odtieňoch, čo síce pôsobilo roztomilo, na nej a v tom filme, ale obliekať sa aj v bežné dni, neustále ako Reese Witherspoon vo svojej filmovej role?

Žena ako cukríček nie je až taká sexy, ako sa možno domnievate. Minimálne v očiach mnohých chlapov by to chcelo rozhodne menej ružovej. To viete, muži sú vo svojej podstate jednoduchí, a to oceňujú aj na ženách a ich oblečení.