Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Dá sa zväčšiť penis, alebo sú to iba legendy?

Dá sa zväčšiť penis, alebo sú to iba legendy?

Mužské prirodzenie je veľmi chúlostivá téma a je prirodzené, že nie každý muž je so svojou pýchou spokojný. Každý svoju nespokojnosť rieši inak – niekto si kúpi tabletky na erekciu a stane sa z neho casanova, ktorý dokazuje, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, ďalší si kúpi obrovské auto, iný sa stane kňazom a potom sú tu ešte tí, ktorí hľadajú spôsoby zväčšenia penisu. Existujú také, alebo sú to len mýty?

Čarovné tabletky?

Na internete sa najčastejšie stretnete s reklamami na magické tabletky na zväčšenie penisu. Sľubujú vám, že za 4 týždne sa vám prirodzenie zväčší aj o 6 cm. Je to pravda? Samozrejme nie je. Je fyzicky nemožné, aby vám za takýto krátky čas narástla ktorákoľvek časť tela o 6 centimetrov. Ak si nechcete kúpiť predražené mentolky, radšej sa takýmto tabletkám vyhnite. Medzi najúčinnejšie pilulky patrí Xtrasize, ale ani ten vám nezväčší penis. Iba sa postará o to, aby bolo milovanie intenzívnejšie, pretože počas erekcie máte v penise rozšírené cievy, a teda viac krvi.

Operácia či cviky

Ďalším možným spôsobom predĺženia penisu je operácia. Ide o účinný spôsob zväčšenia, ale zároveň aj veľmi bolestivý zákrok. Ďalšou nevýhodou je, že takéto zákroky neprepláca poisťovňa a vždy tu je riziko erektilnej dysfunkcie. A čo cvičenie? Toto je dvojsečná zbraň – ak poznáte správne techniky cvikov, vydržíte potrebný čas (cca 6 mesiacov) a budete cvičiť poctivo a pravidelne, nárast penisu sa dostaví. V prípade, že nepoznáte cviky a skúšate rôzne závažia a podobné experimenty, môžete si poškodiť tkanivo v penise, čo môže viesť k poruchám s erekciou.

Extendre

Ako najúčinnejší spôsob zväčšenia penisu sa javia extendre – teda predlžovače, ktoré nosíte prichytené na mužstve počas určitej doby. Najlepšie výsledky má Phallosan, ktorého účinky potvrdila aj nezávislá štúdia. Tá vychádzala z čísel, ktoré dosiahlo 36 mužov za 6 mesiacov pravidelného používania tohto extendra. A aké boli? Mužstvo sa im zväčšilo priemerne o 3,6 cm v pokojnom stave a o 2,9 cm pri erekcii. Chcete sa dozvedieť o tejto možnosti viac? Navštívte stránku Plus4cm.com.