Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Dámy, buďte IN! S týmito hodinkami

Dámy, buďte IN! S týmito hodinkami

Zdajú sa vám vaše zápästia nudné a prázdne? Nezabúdajte na nesmrteľný praktický doplnok, hodinky, ktoré vám dodajú štýl a oživia váš outfit.

Nebuďte obyčajná a siahnite po niečom zvučnom a výraznom. Značkové hodinky sú pýchou nie len kvôli svojmu menu, ale aj kvôli záruke a spoľahlivosti. Investujte do poriadnych hodiniek, ktoré už dnes rozhodne nemusia byť drahou záležitosťou. Stačí si vybrať dobrého predajcu.

Ktoré sú vaše obľúbené? Sú to klasické Emporio Armani, štýlové Guess či americká klasika Michael Kors? Všetky spája jedna charakteristika, a to sú bezpochyby kvalitné materiály, pútavé detaily a spoľahlivé funkcie, podľa toho, čo potrebujete.

Dámske hodinky Emporio Armani sú už doslova stálicou na hodinkovom nebi. Módne impérium Armani sa delí na niekoľko úzko špecifikovaných línií, z nich práve Emporio Armani je bežným smrteľníkom pomerne ľahko dostupná. Hodinky z kvalitnej chirurgickej ocele s minerálnymi tvrdenými sklíčkami sú v klasickom štýle určené pre moderné, no konzervatívne a elegantné ženy. Rafinované malé logo značky si nemožno nevšimnúť. Výborne dopĺňajú outfit na bežný deň, ale i na večer. Línia Emporio Armani ponúka výraznejšie hodinky pre milovníčky extravagancie, ale i

Oproti tomu veľmi obľúbená mladšia značka Michael Kors sa prezentuje v štýle luxusu americkej smotánky, zrodili sa pre športovú módu a istá ležérnosť z nich dýcha aj dnes, hoci hodinky sú tak ako skoro všetky línie značiek rôznorodé a vyberie si z nich každý typ ženy. Či už klasické alebo ružové zlato, alebo oceľ, z týchto si vyberiete. Luxusnejšie pôsobiace modely mávajú ciferník vykladaný zirkónmi, nezriedka sa používa polykarbón v ladiacich farbách.

Kvalitné hodinky mávajú obvykle aj určitý stupeň vodotesnosti, minimálne to býva 5 ATM, čo zaisťuje, že do nich pri umývaní rúk nevnikne voda. Pri kúpaní si však na svoje hodinky dávajte veľký pozor, lebo tlak vody je reálne vyšší, než pri meraní vodotesnosti v laboratórnych podmienkach. Aj kvôli trvácnosti povrchovej úpravy, alebo výdrži kožených remienkov sa odporúča dať si pred kúpaním hodinky radšej dole.