Domov / Technika a Internet / Internetová zoznamka: Skvelá možnosť ako stretnúť nových ľudí

Internetová zoznamka: Skvelá možnosť ako stretnúť nových ľudí

Každý rieši osamelosť po svojom – niekto vycestuje do zahraničia, iný sa zožiera, ďalší navštívi sexshop a vyrieši tak uspokojenie aspoň základných potrieb a ďalší navštívi internetovú zoznamku. Mnoho ľudí si myslí, že tento spôsob zoznamovania sa je pre zúfalcov, ale musíte sa zmieriť, že postupom času sa väčšina párov zoznámi práve cez internet. Čo by ste mali urobiť, aby ste našli toho, koho hľadáte?

 

Pozor na výber fotky

Ak chcete uspieť, musíte si vytvoriť dobrý profil, pretože dobrý prvý dojem je rozhodujúci. Musíte sa však rozhodnúť, akého partnera chcete nájsť a v akých miestnostiach sa budete zdržiavať. Ak hľadáte seriózny vzťah, asi nie je najlepšie riešenie sa obliecť do vyzývavého erotického body. A naopak, ak si chcete nájsť sexuálneho partnera, takáto fotka nie je vôbec na škodu, aspoň dáte najavo, že hráte s otvorenými kartami.

 

Pri vypĺňaní profilu buďte úprimný

Fotkou by ste nemali skončiť, vyplňte si profil tak, aby každý, kto vám napíše, vedel, čo od vás môže čakať. Takže by ste si tam nemali vymýšľať, buďte úprimný a na nič sa nehrajte. Jednoducho – buďte to vy. Lebo ak hľadáte seriózny vzťah, skôr či neskôr sa prevalí, že niečo z vášho profilu nie je pravda. Internetová zoznamka nie je poker, blufovaním nikdy nezískate skutočnú výhru.

 

Online zoznamka je budúcnosťou v spoznávaní

Ak máte pochybnosti o tom, či je práve internetové prostredie správnou cestou, o opaku vás presvedčí niekoľko čísel. Vo Veľkej Británii sa napríklad už dnes zoznámi viac ako polovica párov do 20 rokov v tomto prostredí. Zaujímavosťou je, že podľa štúdií by to o 15 rokov mohla byť polovica všetkých párov všetkých vekových kategórií. Nájdite si partnera online a presvedčte sa o tom, že na internete nájdete dnes už naozaj všetko. Aj spriaznenú dušu.