Domov / Dom, byt a záhrada / Jedálenské stoly, ktoré vo vašej kuchyni zažiaria
Jedálenské stoly, ktoré vo vašej kuchyni zažiaria

Jedálenské stoly, ktoré vo vašej kuchyni zažiaria

Jeseň je v plnom prúde, pomaličky sa ochladzuje a rodinné či priateľské posedenia sa prirodzene presúvajú zo záhrad do vyhriatych kuchýň a jedální. Stolovanie pre väčší počet ľudí si však vyžaduje nielen dizajnový a esteticky príjemný, ale aj funkčný a praktický nábytok.

Veľký výber variácií 

V kuchyni či jedálni musí byť všetko prispôsobené tak, aby si každý vychutnával nielen jedlo, ale aj náležitý komfort, ktorý by ste mali ako správny hostiteľ zabezpečiť.

Vo veľkej obľube sú v súčasnosti drevené jedálenské stoly, ktoré sú zárukou vysokej kvality a dlhej životnosti. V ponuke Estilofina nájdete dizajnové drevené jedálenské stoly rôznych veľkostí od klasického dizajnu, až po luxusné kúsky hodiace sa do moderných interiérov.

LUXUSNÝ JEDÁLENSKÝ STÔL Z MASÍVU SHARK - Estilofina

LUXUSNÝ JEDÁLENSKÝ STÔL Z MASÍVU SHARK – Estilofina

Ak v jedálni trávite veľké množstvo času a jedálenské stoly využívate na každodenné stolovanie, no aj pre väčšie oslavy, veľmi vhodným riešením sú pre vás tie, ktoré sa dajú v prípade potreby rýchlo rozložiť a naspäť zložiť.

V prípade, že máte k dispozícii väčší priestor, okrem jedálenského stola krásne v jedálni vynikne tiež barový stôl, ktorý sa okamžite stane stredobodom pozornosti každého, kto do nej vstúpi.

Moderné barové stoly sa dokonale integrujú do väčšieho obývacieho priestoru a rozšíria tak miesto na sedenie. Hodia sa tiež aj do malých kuchyniek, kde pomocou nich ľahko vyriešite nedostatok priestoru.

Vysoká kvalita 

Drevený jedálenský stôl je skvelou investíciou, pretože vám vydrží celé roky. Navyše sa hodí do rôznych typov jedální a kuchýň. Či už máte domácnosť zariadenú v klasickom, vidieckom, severskom alebo industriálnom štýle, drevený jedálenský stôl sa hodí do každej a bude miestom pre vaše gurmánske zážitky či príjemné konverzácie s blízkymi.

DREVENÝ BAROVÝ STOLÍK THUNDER - Estilofina

DREVENÝ BAROVÝ STOLÍK THUNDER – Estilofina

Príjemná atmosféra 

Drevenými jedálenskými stolmi môžete tiež ľahko dosiahnuť povestné teplo domova. 100 % prírodný materiál zabezpečí, že sa v jeho obklopení budete cítiť príjemne a vaša domácnosť bude dýchať prírodnou atmosférou. Dá sa však skvelo kombinovať s ostatnými typmi materiálov, najčastejšie kovom alebo sklom.

DREVENÝ BAROVÝ STÔL NADIDA   - Estilofina

DREVENÝ BAROVÝ STÔL NADIDA   – Estilofina

Bezproblémová starostlivosť 

Mnohí sa domnievajú, že starostlivosť o drevený nábytok je náročná. Je to však mýtus. Je úplne jednoduchá, ak viete ako na to. Na utieranie dreveného jedálenského stola vám postačí buď suchá alebo navlhčená mäkká handrička. Rovnako ľahko utriete tiež drevený barový stôl.

Ak chcete, aby vám drevený nábytok vydržal čo najdlhšie, raz za čas ho preleštite prostriedkom na leštenie dreva. Stačí pár krát za rok, no ak to budete robiť častejšie, tým lepšie.

Aj vy ste sa zamilovali do dreva a imponujú vám nielen jeho vlastnosti, ale aj typická vôňa? V ponuke Estilofina nájdete drevené jedálenské či barové stoly, ktoré podčiarknu každý štýl interiéru a zaručene v ňom zažiaria.