Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Kardigán – štýlový kúsok, ktorý vás príjemne zahreje
beautiful girl with scarf, hat and bag on a black background

Kardigán – štýlový kúsok, ktorý vás príjemne zahreje

Sú praktické a ženy ich jednoducho milujú! A to nielen v zime, ale aj počas jarných dní. Nájdite si aj vy nádherný kardigán, ktorý zvýrazní i ten váš najjednoduchší outfit. Dlhé kardigány sú totiž neuveriteľne príjemné, pohodlné, praktické a zahrejú vás i v tých najchladnejších dňoch. Pokiaľ však vyrazíte na „lov“ toho vášho vysnívaného, ujasnite si niekoľko základných bodov, ktoré sú pri výbere nesmierne dôležité.

Univerzálne odtiene do každého šatníka!

portrait of beautiful woman in a black sweaterV šatníku by vám nemal chýbať kardigán, ktorý by bol v univerzálnej farbe. Tým sa myslí béžová, čierna, šedá či biela, keďže práve tieto farby môžete zladiť takmer s čímkoľvek. Pokiaľ však rada experimentujete, nebojte sa siahnuť po výraznej ružovej či kráľovskej modrej, v ktorej budete jednoznačne neprehliadnuteľná. Pokiaľ však na farby príliš nie ste, pokojne zostaňte verná univerzálnym odtieňom, ktorými nikdy nič nepokazíte. Modely sa nosia približne do polovice stehien, ale pokiaľ ste vyššej postavy, nebojte sa siahnuť po dlhšom modely. Na trhu však nájdete i kardigány v nepravidelnej dĺžke, s rôznymi vzormi či riaseniami, ktoré sú skutočne veľmi trendy.

Ak ste príliš útlej postavy, vyskúšajte siahnuť po „over-size“ kardigáne, ktorý  je veľmi praktický a nádherne sedí na každom type postave. Typické pre tento typ je najmä to, že je väčší akú sú klasické modely, no v súčasnosti ide o veľmi obľúbený kúsok. Pokiaľ ešte stále váhate, či si máte váš šatník doplniť o tento skvelý kúsok, určite ani neváhajte! Je ideálny nielen do práce či školy, ale i na rôzne stretnutia, večierky či romantickú večeru.

 

FOTO: © nuzza11 + Eugenio Marongiu / Dollar Photo Club

Leave a Reply