Domov / Technika a Internet / Mikro kamera pre amatérske i profesionálne využitie

Mikro kamera pre amatérske i profesionálne využitie

Počuli ste už o miniatúrnej kamere? Bola navrhnutá tak, aby bola svojou veľkosťou, univerzálnym tvarom a farbou nenápadná, ale aj prispôsobená na špionáž! Samozrejme, že ide skôr o pobavenie, no určite oceníte i vysoko kvalitné fotografie, zvuk či dosah až na 100 metrov, čo ponúkajú práve spy kamery! Aj tieto výhody ponúka mikro kamera – Mini spy wifi kamera s live prenosom, ktorá už podľa samotného názvu môže byť použitá za účelom monitoringu ako sú cctv kamery na sledovanie priestorov. Či už chcete mať kameru len tak pre zábavu alebo na konkrétny účel, tento šikovný pomocník vám bude k dispozícií vždy a všade! Pýtate sa, prečo sú spy kamery skvelým riešením aj pre vás?

Špionážne kamery, ktoré si zamilujete

35Klasické špionážne kamery sú určené pre všetkých tých, ktorí chcú bezpečne a veľmi diskrétne nahrávať obraz vo vysokom rozlíšení a zaznamenávať zvuk z okolia. Uznajte sami, že mnoho situácií z bežného života vystavuje nás, naše deti či blízkych nebezpečenstvu, no výnimkou nie je ani náš majetok. Vďaka  skrytým kamerám ukrytých v predmetoch denného použitia, môžete mať aj vy  prehľad o tom, či sú vaše deti v bezpečí a či náhodou nedošlo k odcudzeniu majetku. Špionážna kamera však môže byť zabudovaná aj v bluetooh headsete pre profesionálnych i amatérskych detektívov, určená na snímanie rôznych udalostí a pre tých, ktorí potrebujú vizuálny a zvukový dôkaz. Ďalším riešením je spy kamera so spy slúchadlom, elegantné pero s kamerou či mikro kamery v budíku. Výber je teda skutočne len na vás a predovšetkým na tom, čo od toho očakávate. Chcete sa len zabaviť a zaznamenávať každý skvelý okamih vo vašom živote alebo potrebujete nasnímať dôležité momenty, ktoré sú súčasťou vašej práce?

E-shop Cool Mania vám poskytuje ten najlepší výber rôznych druhov špionážnych kamier a iné gadgety, ktoré si ihneď zamilujete!