Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Nasledujte trendy, zaodejte sa do farby ťavej kože

Nasledujte trendy, zaodejte sa do farby ťavej kože

Akú farbu máte vo svojom šatníku najviac zastúpenú? Je to modrá rôznych odtieňov alebo ste skôr zástancami klasickej kombinácie biela s čiernou? Pochopiteľne, týmto nič nepokazíte, avšak ak by ste predsa len chceli oživiť svoj vzhľad niečím iným, čo tak skúsiť béžovú? Táto trendy farba pristane všetkým a dokonale sa hodí na každú príležitosť. Neveríte?

 

Kabát aj mikina do béžova

Kabát vo farbe ťavej kože, rovnako ako trebárs biela košeľa, má v sebe istú noblesu. Pokiaľ ho doladíte k formálnym nohaviciam, budete pôsobiť ako sveták, ktorý vie, čo sa nosí. V kombinácii s pruhovaným oblekom zasa dostanete „Wall Street look“ a s džínami je z Vás razom mladý rebel. Úzke modré džínsy a vysoké šnurovacie topánky, prípadne biele tenisky, to je tá správna voľba. Je to minimalistické, trendové, nadčasové.

A čo tak štýl Kanyeho Westa? Mikina s kapucňou pod béžový kabát, to nosí aj táto americká hviezda. Ak však chcete byť o čosi tradičnejší, poľahky svoj nový kabát skombinujete s elegantnými mokasínami a k tomu už len vybrať nejaké štýlové moderné pánske svetre.

Béžový kabát volá dosť hlasno po šále, ideálne kockovanom či v nejakej výraznej farbe.  Tak sa odviažte a buďte štýloví aj v chladných mesiacoch!

 

Trendy aj vo fitness centre

teplakyŠtýl však môžete mať aj doma či v telocvični, stačí si doplniť svoj šatník o jedny béžové pohodlné štýlové tepláky. A všetci praktickí si zadovážia rovno trendy pánske teplákové súpravy, nech to majú komplet.

Možno sa pýtate, k čomu sa béžová hodí najviac. Najlepšie vynikne so šedou. Ale v konečnou dôsledku je to len na Vás a Vašej odvahe, výhodou farby ťavej kože je totiž jej veľká variabilita, skrátka sa hodí ku všetkému a kamkoľvek.

Buďte štýloví všade a za každého počasia, inšpirujte sa celebritami aj módnymi dizajnérmi. Tí hovoria: “Jednoznačne béžová!”