Domov / Technika a Internet / Potešte svoje deti originálnymi obliečkami Máša a Medveď

Potešte svoje deti originálnymi obliečkami Máša a Medveď

Že už máte stiahnuté všetky časti rozprávky Máša a Medveď? Dokonca vlastníte zbierku plyšových hračiek a postavičiek z tejto rozprávky? A ako bonus ste vašim ratolestiam zakúpili aj oblečenie či školské tašky s motívom tejto magickej rozprávky? No ale čo tak dostať Mášu a Míšu priamo do detských postieľok vašich ratolestí. Pýtate sa ako?

Tradičné hračky či oblečenie – to má doma proste každý. Ale stretli ste sa už s nádhernými obliečkami Máša a Medveď, ktoré sú ako stvorené do detskej postieľky? Či už sa rozhodnete podarovať ich vašim najdrahším ako vianočný či narodeninový darček, uvidíte, že zožnú väčší úspech ako akýkoľvek iný darček či hračka. S našimi obliečkami Máša a Medveď sa populárni hrdinovia z tejto rozprávky dostanú priamo do postieľok vašich detí a tie si ich práve preto doslova zamilujú.

Aké sú obliečky Máša a Medveď?

Detské obliečky Máša a Medveď sú vyrobené z kvalitnej 100%-nej bavlny, vďaka čomu sú veľmi hebké a príjemné na dotyk. Deti sa preto pod nimi veľmi radi schúlia a vy už nikdy viac nebudete musieť namáhavo bojovať s večerným či popoludňajším uspávaním. Obliečky podliehajú všetkým testom kvality, sú certifikované a zdravotne bezproblémové.

Obliečky sa vyrábajú v dvoch vyhotoveniach – vo veľkom (140×200 cm a 70×90 cm) a v malom (90×130 cm a 40×60 cm). Vďaka tomu si rozprávkové sny môžu vychutnať malé aj veľké deti. Obliečky sú uzatvorené pevným zipsom vďaka čomu sa v nich spí veľmi príjemne, bez nežiaduceho vyzliekania paplóna.

Najväčšou prednosťou obliečok Máša a Medveď sú žiarivé a pútavé obrázky rozprávkových hrdinov, ktoré ihneď upútajú Váš pohľad. Vďaka nim sa razom ocitnete v rozprávkovom svete fantázie a rozprávkové sny nenechajú dlho na seba čakať.

Ako sa starať o obliečky Máša a Medveď?

          Ako všetko čo má pre nás určitú hodnotu a chceme to uchovať v dobrom stave čo najdlhšie, zaslúžia si aj naše obliečky patričné zaobchádzanie. Veď určite chcete, aby žiarili farbami čo najdlhšie a obveseľovali vašich najmilších. Odporúčame vám preto, prať ich len na 40 stupňov obrátené naruby a používať šetrné odstreďovanie. Po vypraní za použitia pracieho prášku na farebné prádlo, ihneď vyberte obliečky z práčky a zaveste. Navliečky žehlite len na bavlnený program.

          Pokiaľ sa rozhodnete objednať si naše obliečky Máša a Medveď môžete tak urobiť na stránkach internetového obchodu www.oblieckymasaamedved.sk, kde sa o našom produkte dozviete všetko čo vás zaujíma. Neváhajte nás kontaktovať či priamo si objednať detské obliečky Máša a Medveď.