Domov / Technika a Internet / Pracovné oblečenie pre všetkých tých, ktorým záleží na svojom zdraví

Pracovné oblečenie pre všetkých tých, ktorým záleží na svojom zdraví

Každý zamestnanec by mal nielen poctivo pracovať a venovať sa svojim povinnostiam, ale i dbať na ochranu svojho zdravia na pracovisku. Možno sa vám to bude zdať zbytočné, ale správne oblečenie vás dokáže ochrániť pred možným nebezpečenstvom, ktoré vám v práci môže hroziť na každom kroku, a to predovšetkým robotníkom na stavbách.

Nezabudnite na …

montérkaPracovné oblečenie je určené pre všetkých tých, ktorí milujú komfort počas práce. Oblečenie je nepremokavé a vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý vás v chladných dňoch zahreje a naopak, v lete vám bude v ňom príjemne. Ďalšou súčasťou, na ktorú by nemal nikto z nás zabudnúť, je pracovná obuv. Tá je špecifická svojou vyššou a najmä drsnou podrážkou, ktorá dokáže zabrániť možnému pošmyknutiu na klzkej podlahe či šmykľavom chodníku. Je o niečo vyššia ako je klasická obuv, takže sa nemusíte báť, že by vám premokla. Ak trávite množstvo času na záhrade či na horách, určite oceníte aj vy tento typ obuvi, ktorý by mal vlastniť asi naozaj každý, komu záleží na komforte počas chôdze. Montérky sú súčasťou pracovného odevu a sú určené predovšetkým pre tých, ktorí pracujú fyzicky, prenášajú ťažké veci a podobne. Niektoré z nich môžu mať i reflexné prvky, prípadne vrecká určené na uloženie drobností ako sú pracovné rukavice. Reflexné odevy sú ideálne pre pracovníkov, ktorí pracujú vo večerných hodinách či v nepriaznivých podmienkach. Vodiči vás teda uvidia už z diaľky a vy sa tak vyhnete možnému nebezpečenstvu, ktoré hrozí každému, kto pracuje najmä okolo ciest.

Špičková spoločnosť Bormis s.r.o.

Spoločnosť Bormis s.r.o. ponúka nielen pracovné odevy, ale i pracovné topánky, reflexné odevy, montérky a množstvo doplnkov, ktoré sú určené pre zodpovedných pracovníkov. Dbajte aj vy na bezpečnosť počas práce!

 

FOTO:  © wayne_0216 / Dollar Photo Club