Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Trendy kabelka, ktorú si hneď zamilujete!
Pretty woman wearing sunglasses and bag on his shoulder

Trendy kabelka, ktorú si hneď zamilujete!

Trendová kabelka. Ktorá z nás by ju nemilovala? Pokiaľ máte aj vy pocit, že váš outfit potrebuje „šmrnc“, nebojte sa ho niečím oživiť! Vyberte si jeden z najnovších modelov, ktoré sú práve in!

Jednofarebné, výrazne, vzorové, pestré alebo so zvieracím motívom. Z aktuálnej ponuky trendy kabeliek si nebudete vedieť vybrať! V obchodoch nerazíte prevažne na menšie kúsky, ktoré sa nosia v štýle crossbody, teda na ramene krížom cez telo. Hlavnou výhodou týchto kabeliek je predovšetkým pohodlie a prázdne ruky. Kabelky však môžu byť i ozdobené rôznymi kovovými sponami, plieškami, ale i dlhými strapcami či „vybíjancami“. Tie elegantnejšie sa hodia najmä na spoločenské udalosti, ktoré môže dopĺňať i dlhá retiazka namiesto klasického remienku.

Ideálna i k jednoduchému outfitu

Pokiaľ aj vy túžite po štýlovej, ale menšej kabelke, kde zmestíte všetky potrebné veci ako je peňaženka, kľúče a mobil, určite sa nebojte siahnuť po takomto kúsku! Určite by vám nemala chýbať klasická čierna, ktorá sa hodí do každého outfitu, koniec koncov, touto farbou nikdy nič nepokazíte. Ak už predsa len čiernych kabeliek máte „vyše hlavy“, nebojte sa i výraznejších a farebnejších kúskov. Kráľovská modrá, sýta červená či limetková sú tredny farby, ktoré budú hitom tohto leta! Výhodou je, že túto kabelku môžete skombinovať s akýmkoľvek outfitom, nemusí ísť len o spoločenskú róbu, čo si myslí asi veľa žien. Hodí sa i k obyčajným džínsom, blúzke či tričku. Možností je teda naozaj veľmi veľa. Zabudnite na veľké kabelky, ktoré sú veľa krát nepohodlné. Praktická menšia vám nebude zavadzať a zmestíte tam toho naozaj omnoho viac ako sa na prvý pohľad môže zdať.

FOTO: © arthurhidden/ Dollar Photo Club