Domov / Technika a Internet / Udržať si zákazníka je 5x lacnejšie ako získať nového!

Udržať si zákazníka je 5x lacnejšie ako získať nového!

Počuli ste už túto poučku? Že nie? V tom prípade si určite prečítajte nasledujúci článok. Vysvetlíme Vám v ňom aké nesmierne dôležité je pracovať so svojimi zákazníkmi, ako si ich udržať a vybudovať u nich vernosť Vašej značke, produktu či službe. Spôsobov je mnoho avšak my sa teraz zameriame na oblasť, ktorá je azda najdôležitejšia a tou je správna komunikácia so zákazníkmi. Vďaka vývoju mobilných aplikácii máte teraz unikátnu možnosť dostať sa Vašim zákazníkom doslova do ich vlastného mobilu.

Pokiaľ ste žinostník, podnikateľ, prevádzkujete obchod, e-shop alebo čokoľvek iné tento článok Vám určite pomôže posunúť Váš biznis vpred a zarábať oveľa viac ako doteraz. Mobilné aplikácie sa stali jednoducho trendom, ktorý v súčasnosti a v blízkej dobe ovplyvní takmer každý druh podnikania. Buďte medzi prvými, ktorí sa nechajú viesť na vlne tohto trendu a predbehnú tak svoju konkurenciu.

Čo je mobilná aplikácia?

Mobilná aplikácia je jednoduchý program nainštalovaný v mobilnom telefóne Vášho zákazníka. Vďaka nej máte prístup a možnosť kedykoľvek kontaktovať a oslovovať Vašich zákazníkov, pretože Vaše správy či upozornenia dostane priamo do svojho mobilu a nezaniknú v húfe iných podobných upútaviek ako je tomu na sociálnych sieťach či v mailovej schránke. Mobilná aplikácia je teda exkluzívny komunikačný nástroj, ktorý budete využívať len Vy a pre Vášho zákazníka sa bude javiť ako úžasný bonus, niečo navyše oproti iným Vašim konkurentom.

Čo mobilná aplikácia ponúka?

  • Unikátnu formu komunikácie presne cielenú na Vašich zákazníkov, t.j. na najrelevantnejšie osoby pre Váš biznis.
  • Možnosť kedykoľvek v reálnom čase osloviť potenciálnych zákazníkov s aktuálnou ponukou.
  • Podporuje Váš biznis, vďaka možnosti online nákupov, tvorby objednávok, rezervácií priamo v rozhraní aplikácie.
  • Umožňuje vytvoriť zaujímavý vernostný program, ktorý bude motivovať Vašich zákazníkov, aby sa k Vám neustále vracali.
  • Získava nových zákazníkov vďaka exkluzivite, ktorú svojim užívateľom prináša.
  • Buduje meno a rozširuje povedomie o Vašej značke, službe či produktu.

Ako získať vlastnú mobilnú aplikáciu?

Nie je nič jednoduchšie! Časy keď naprogramovanie mobilnej appky bolo pre mnohých finančne nedostupné, sú nenávratne preč. Platforma Eazi-Apps umožňuje naprogramovať mobilnú aplikáciu šitú presne na potreby a špecifiká Vášho podnikania. Je univerzálna a veľmi flexibilná a dokáže sa Vám výborne prispôsobiť. Stačí kontaktovať špecialistov z Eazi-Apps, ktorí Vám radi so všetkým pomôžu a vysvetlia ako to funguje. Dôkazom kvality sú tisíce mobilných aplikácii vytvorených po celom svete pre najrôznejšie druhy podnikania či prevádzok. Či už prevádzkujete penzión, reštauráciu alebo kaderníctvo, mobilná aplikácia Vám môže len pomôcť. Alebo prevádzkujete e-shop? Ešte lepšie, Vaši zákazníci nakupujú online, takže mobilnú aplikáciu doslova zhrabnú všetkými piatimi. Či už predávate knihy, oblečenie, elektroniku, nočné videnie, výživové doplnky, CBD, proste naozaj čokoľvek, vlastná mobilná aplikácia odštartuje Váš biznis na novej ceste za ešte väčším úspechom.