Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Viete, čo by ste si mali obliecť toto leto?

Viete, čo by ste si mali obliecť toto leto?

Módne trendy sú prelietavé podobne ako lastovičky. Pár mesiacov sú tu a potom zase odletia späť, aby sa mohli vrátiť. Niekedy v budúcnosti. A aj keď máte najradšej dámske teplákové súpravy, v ktorých sa cítite najpohodlnejšie, určite ani módne trendy nejdú mimo vás. Ak vám s končiacim letom dochádzajú nápady, čo by ste si mohli obliecť, tu je niekoľko tipov na to, vďaka čomu zažiarite pri každej príležitosti.

Ľahké, letné a zároveň sexi

Pre oficiálnejšie príležitosti alebo keď chcete byť jednoducho iba neodolateľná je skvelá táto kombinácia – dlhšia áčková sukňa svetlej farby s kvetovaným vzorom, k tomu sú ideálne upnuté topy – biele tielko alebo rolák bez rukávov. Tento outfit rozžiarite modrými, žltými či červenými lodičkami s uzatvorenou špičkou a výraznejším náhrdelníkom. Zabudnúť nesmiete ani na listovú kabelku tiež vo výraznejších farbách – modrá, žltá, červená či zelená.

Minimalizmus a asymetria

Minimalizmus nikdy neprestal byť trendy, no v tomto lete je to jeden z najžiadanejších artiklov. Skúste jednoduché nohavice s pukmi, vzdušné tričko alebo blúzku, biele tenisky, okrúhle okuliare a červený rúž. Ak chcete minimalistický outfit niečím oživiť, ideálnou voľbou sú asymetrické strihy. Najlepšie urobíte, ak si vyberiete sukňu takéhoto strihu.

Trochu extravagancie

Skrátka neprídu ani milovníčky extravagancie. Ak vám ani asymetrický strih nestačí, skúste to s africkým etnoštýlom. Ten je typický svojimi pestrými farbami a geometrickými tvarmi. Veľmi dobrá je kombinácia minimalizmu a napríklad afrického ponča. Okrem toho sú späť aj strapce – na kabelkách, čižmičkách, ale aj bundách.

Aké farby?

Minimalizmu dodávajú silu hlavne neutrálne farby – sivá, biela a šedá. Ak chcete váš outfit rozžiariť, skúste to mangovou či oranžovou farbou. Základom by však mali byť bordová, indigová či koralová farba. Okrem toho nemôžete zabudnúť ani na hnedú, ktorá je tajomná, elegantná a zároveň luxusná. Tak čo, páčia sa vám tieto trendy?