Domov / Dom, byt a záhrada / VÝZNAM PLOŠÍN A LEŠENÍ PRE PROFESIONÁLOV AJ DOMÁCE POUŽITIE

VÝZNAM PLOŠÍN A LEŠENÍ PRE PROFESIONÁLOV AJ DOMÁCE POUŽITIE

Prezradíme vám, kde podobné zariadenie využijete, z čoho pozostáva aj v akej cene a kde si ho môžete zakúpiť. Či už teda pracujete na stavbe alebo sa chystáte venovať prácam okolo vášho domu, pokračujte v čítaní.

Prvky a využitie plošín v dnešnej dobe

Pokiaľ máte v pláne maľovať fasádu vášho domova, jednou z vecí, bez ktorých sa nezaobídete je plošina a to obzvlášť v prípade domov s väčšou výškou. Maľovanie fasády je tak praktickým príkladom toho, že s plošinou bude nanesenie nového alebo obnova staršieho náteru jednoduchšie a súčasne vám pri jej použití hrozí menej úrazov, akoby ste ju nechali bokom. Plošiny dostupné v súčasnosti sú vyrábané prevažne z pevného hliníka a vybavené tak kolieskami, ako aj oporným zábradlím, vďaka čomu je manipulácia s nimi prakticky bezproblémová a niektoré modely môžete podľa potreby upraviť na schody. Čo sa týka ceny, plošiny sa dajú zakúpiť približne v rozsahu od 150 do 170 eur, často sú však k dispozícii aj s výraznou zľavou, prostredníctvom ktorej môžete ušetriť niekoľko desiatok eur.

Čo ďalšieho máte k dispozícii

Skúsení profesionáli využijú taktiež kvalitné hliníkové lešenie, ktoré je štandardne dodávané s brzditeľnými kolieskami a oporným systémom zaručujúcim väčšiu stabilitu. Výška samotného lešenia dosahuje takmer šesť metrov, maximálna pracovná výška je však ešte o dva metre vyššia. Napriek väčšej váhe a rozmerom lešení, ich montáž ani demontáž nie je vôbec zložitá a nezaberie vám toľko času, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Lešenia si nájdu svoje využitie v oblasti stavebníctva a konštrukcií, vyhovejú však aj potrebám bežného spotrebiteľa pri vykonávaní rozličných prác okolo domu.

Prostredníctvom skúsenej online drogérie Bugy.sk si môžete zakúpiť praktické lešenia vyrobené na území Slovenskej republiky v súlade s príslušnými normami. Hoci bežne sa ich hodnota pohybuje v cenových hladinách začínajúcich sa od 2200 eur, webstránka drogérie ich ponúka s výraznou zľavou už od 1650 eur. Doprava zadarmo je samozrejmosťou a tento druh tovaru je dodávaný v časovom horizonte do 14 dní, zatiaľčo jednotlivé modely plošín je možné doručiť v rozsahu od troch do siedmych dní.