Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Zbavte sa vírusov a baktérií pomocou koloidného striebra
https://popchips.sk/wp-content/uploads/2021/08/Zbavte-sa-virusov-a-bakterii-pomocou-koloidneho-striebra.jpg

Zbavte sa vírusov a baktérií pomocou koloidného striebra

Možno ste už počuli o koloidnom striebre a jeho vlastnostiach v súvislosti s bojom proti vírusom a baktériám. Tento menej známy doplnok pre zdravie, ktorý dokáže pomôcť svojimi veľmi silnými antiseptickými a dezinfekčnými vlastnosťami, sa stal čoraz viac používaným okrem farmaceutického aj v kozmetickom priemysle. Tu predstavuje obľúbený  prírodný kozmetický produkt, ktorý sa používa na čistenie a regeneráciu pokožky.

Ako funguje koloidné striebro na naše zdravie

Samotný princíp, prečo je koloidné striebro tak efektívne pri rôznych zdravotných problémoch je ten, že jeho drobné častice sú natoľko malé, aby dokázali vniknúť do bunky vírusov a baktérií a zničiť ich. Častice koloidného striebra sú výnimočné, pretože dokážu rozoznať, ktoré bunky sú pre telo škodlivé a ktoré ho naopak poškodzujú. A to na základe princípu okysličenia buniek.

Hoci sa koloidné striebro zakazuje užívať vnútorne, aj jeho vonkajšie použitie je natoľko významné, že sa stretnete s veľmi častým liečením rôznych zdravotných problémov práve pomocou koloidného striebra. Najčastejšie ide o využitie dezinfekčných vlastností pri hojení rán a poranení pokožky, pri liečbe akné kožných plesniach, pri zápaloch slizníc alebo pri častom prechladnutí.

Užívanie koloidného striebra

Zbavte sa vírusov a baktérií pomocou koloidného striebra Koloidné striebro dostanete kúpiť v tekutej forme v lekárni a jeho použitie je veľmi jednoduché. Na pokožku sa nanáša malé množstvo pomocou vatového tampónu vždy ráno a večer alebo sa jemne nastrieka na postihnuté miesto a nechá zaschnúť. Môže sa používať aj dlhodobo a nezanechá na pokožke žiadne nechcené stopy a reakcie. Pri zápale ústnej dutiny sa odporúča kloktanie a pri zápale ženských pohlavných orgánov zasa vaginálne výplachy.

Koloidné striebro nie je vhodné pre deti do 3 rokov a pre tehotné a dojčiace ženy. Taktiež by ho nemali používať ľudia, ktorí majú alergiu na kovy, medzi ktoré patrí aj striebro.

Zdroj: mediteka.sk