Domov / Dom, byt a záhrada / Zariaďujete si kuchyňu? Nechajte sa inšpirovať.

Zariaďujete si kuchyňu? Nechajte sa inšpirovať.

Potrebovali by ste si zariadiť vašu kuchyňu, no nechcete, aby to bola nuda? Túžite po neobyčajnej jedálni, ktorá bude pôsobiť nielen štýlovým, ale i útulným dojmom? Zabudnite na klasické biele steny, praktické sú priestranné lavice a veľké jedálenské stoly.

Pokiaľ si aj vy zariaďujete kuchyňu či jedáleň, určite mi dáte za pravdu, že nejde o jednoduchú záležitosť. Treba tomu venovať dostatok času a väčšinou je potrebné zamerať sa na detaily, ktoré spravia vašu domácnosť jedinečnou. Začnite veľkou rohovou lavicou, ktorá je v dnešnej dobe skutočne veľmi trendy. Pokiaľ sa vám nechce voliť klasické biele steny, nevadí! Siahnite po farebných odtieňoch, ktoré spravia z vašej kuchyne niečo neobvyklé, no zároveň štýlové! Zamerajte sa na neutrálne odtiene, no nebojte sa experimentovať. Krásne môžu byť i biele či šedé police alebo regály. Jednoduchosť vašej kuchyne, resp. jedálne, môžete doplniť výrazným lustrom či vysokou vázou. Nezabúdajte na praktické doplnky a nábytok, ktorý by mal by samozrejmosťou.

Rohová lavica či masívny luster – trendy, ktoré oživia každú domácnosť

Na trhu dnes nájdete rohové lavice z masívu, ale i rôznych iných materiálov, ktoré sú nielen kvalitné, ale i ľahko udržiavateľné. Pochopiteľne, že ich môžete zohnať i v rôznych farebných prevedeniach, takže výber je naozaj len a len na vás. To isté platí pre poťahové látky či eko kožu. Ak zháňate originálny a výrazný luster, môžete si byť istý, že kovovým lustrom v šedom odtieni s plastovými kryštálmi nič nepokazíte! Pôsobí luxusným dojmom, ktorý nádherne doplní a oživí i tú najobyčajnejšiu miestnosť vo vašom byte či dome.

FOTO: © vik173 / Dollar Photo Club