Domov / Zdravie, krása a životný štýl / Trápia vás neustále bolesti hlavy či chrbtice?

Trápia vás neustále bolesti hlavy či chrbtice?

Pri dnešnom životnom štýle je celkom bežné, že každého z nás občas pobolieva hlava či chrbtica. Je ťažké nájsť niekoho, kto je neustále „fit“ a nepozná bolesť. Ak je vaša bolesť chrbta len občasná, je to v absolútnom poriadku. No pokiaľ máte migrénu či obrovské bolesti chrbtice pravidelne na dennom poriadku, váš problém je nutné okamžite riešiť! Väčšinou si človek vezme tabletku od bolesti a dúfa, že bolesti čo najskôr pominú. Skúšali ste sa však zamyslieť nad tým, že by ste vašu bolesť odstránili úplne iným spôsobom ako užívaním protizápalových liečiv? Už na začiatok treba zdôrazniť, že mnoho ľudí vo veku od 30 do 60 rokov sa prikláňa k inej forme liečbe ako sú obyčajné liečivá z lekárne, čo je koniec koncov tým prvým správnym krokom ku zdraviu. Hľadajú zdravotnícke centrá, ktoré by im pomohli so zdravotnými problémami, no nájsť to „pravé“ môže byť v dnešnej dobe problém.

fyzio

Zdravotnícke centrum Hippokrates

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates bolo založené už v roku 1995, čiže si za túto dobu vybudovalo dobré meno na trhu a taktiež si získalo mnoho spokojných klientov, ktorí naň nedajú dopustiť. Je zamerané na liečbu v odboroch ako je neurológia, rehabilitácia, psychiatria, detoxikácia, alternatívna liečba, no okrem toho je súčasťou našej činnosti aj podávanie infúzií s vysokodávkovaným vitamínom C. Zakladateľom bol v roku 1995 MUDr. Karol Točík, PhD. Zdravotnícke centrum bolo prvým na Slovensku, ktoré poskytovalo služby konvenčnej medicíny. Tiež treba dodať, že je jediným súkromným zdravotníckym centrom na Slovensku v nezmenenej podobe až dodnes! V tomto roku oslavuje už svoje 21. narodeniny, čo je skutočne obdivuhodné!

ambulancia

Prečo sa liečiť práve v tomto zdravotníckom zariadení?

Pýtate sa, prečo sa liečiť práve v tomto zdravotníckom zariadení? Náš skúsený a priateľský personál neustále čerpá nové vedomosti s cieľom uzdraviť a pomôcť pacientom, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho života a užívať si každý jeho dúšok. Pracovníci sú veľmi ústretoví, ochotní a spoľahliví, ktorí každému z vás podajú pomocnú ruku. Prijímame aj akútnych pacientov, čo je našim obrovským plusom. Každý pacient dostane komplexnú starostlivosť, pričom mimoriadny význam kladieme na prvotriedny komfort pacienta tak, aby nemusel ísť na PN. Príjemné prostredie, žiadne či minimálne čakacie lehoty na vyšetrenie, dôkladné vyšetrenie v rozmedzí 40 až 60 minút i výhodné balíky rehabilitácie čakajú len a len na vás! Využívame holistický prístup, sme diskrétni a samozrejmosťou je úcta ku každému pacientovi.

 

 

 

FOTO: Hippokrates