Domov / Technika a Internet / Zvýšte svoje šance na trhu práce. Ako? S AWS certifikáciou
Zvýšte svoje šance na trhu práce. Ako? S AWS certifikáciou
Zvýšte svoje šance na trhu práce. Ako? S AWS certifikáciou

Zvýšte svoje šance na trhu práce. Ako? S AWS certifikáciou

IT sektor patrí medzi najkľúčovejších zamestnávateľov súčasnosti. Tými najhorúcejšími kandidátmi, ktorí získajú dobre platenú prácu na zaujímavých projektoch, sú preto odborníci, ktorí sa špecializujú na jednotlivé oblasti IT. Jednou z najčastejších požiadaviek v inzerátoch je AWS certifikácia.

Prečo sú experti na Amazon Web Services takí žiadaní? 

Odpoveď je jednoduchá: AWS je najkomplexnejšou a najrozšírenejšou cloudovou platformou na svete. Stretnúť sa s ňou môžete prakticky v každej IT firme. Preto sa do získania AWS certifikácie oplatí investovať.

AWS certifikácia- ALEF Training

AWS certifikácia- ALEF Training

Ako získať AWS certifikáciu? 

Vzdelávanie v oblasti Amazon Web Services ponúka na Slovensku niekoľko firiem. Medzi odbornú špičku patrí napríklad ALEF Training, ktorý sa venuje podrobnému vzdelávaniu nielen v AWS, ale aj v oblasti Cisco blade serverov.

Školiaca miestnosť - ALEF Training

Školiaca miestnosť – ALEF Training

Ako má vyzerať správny AWS kurz? 

Teória je iba jednou časťou samotného vzdelávania. Kľúčové je pochopiť ju a aplikovať ju do praxe. Práve tu treba myslieť na expertov, ktorí majú AWS v malíčku. V ALEF Training si môžete všetko vyskúšať a konzultovať svoje otázky priamo s odborníkmi. Podobne ako pri Cisco školeniach, aj pri príprave na AWS certifikáciu máte šancu prebrať všetko do hĺbky a pripraviť sa na dobre platenú prácu.

Uchopte svoju kariéru do vlastných rúk a investujte do získania AWS certifikácie. Ak už pracujete v oblasti IT, potom vás poteší aj možnosť Cisco školení na mieru.